30 yıldır MİGREN rahatsızlığı olan bir çok tedavi yöntemi denemesine rağmen Migren rahatsızlığına bir çözüm bulamayan hastamız @selmacaar dayanılmaz migren krizi var iken tarafımıza başvurdu. 2 seans uyguladığımız Özel MİGREN TEDAVİ SOLÜSYONU enjeksiyonları sonrasında baş ağrısı kalmadi; tekrar migren atağı geçirmedi.

Diğer videolarımızı izlemek isterseniz, aşağıdaki İnstagram sayfasını veya Youtube linkini tıklayarak bu videolara ulaşabilirsiniz.

@migrendoktorum

Instagram sayfası

@agridoktorum

YouTUBE sayfası

Selma Acar

30 yıldır MİGREN rahatsızlığım var. Sürekli ağrılarım için ilaçlar kullanıyordum. Daha önce de Boyun Fıtığı şikayeti nedeni ile Dr. Ahmet Beye tedavi olmuştum. Boyun fıtığı ağrılarım geçmişti. En son ciddi anlamda kriz şeklinde Migren atağım başladığında tekrar Ahmet Beye geldim. Bana Migren tedavisi için enjeksiyonlar uyguladı. Ağrım tedavi sırasında anında geçti. Bir daha aynı şekilde Migren ağrısı yaşamadım. Şu an çok rahatım. Migrenin çaresi yok diyorlar. Ama ben kendim çok memnunum, migreni olan herkese Dr Ahmet Beyi tavsiye ederim..

Erdinç Demir

5 yıldır Migrenim vardı. Çeşitli tedaviler gördüm. Sürekli ilaç kullanıyorum. Hatta migren ilacımı reçete ettirmeme ve almama rağmen ilaç adeti yetmiyordu. Bana yazılan ilaç miktarı yeterli olmuyordu ve bu yüzden ek olarak ilaçları kendim de satın alıyordum. Tavsiye üzerine Dr Ahmet Dalmızrak’a geldim. O da bana iğne tedavileri uyguladı. Şu an çok rahatım. Migrenim geçti. İlaçlarımı reçete de ettirmiyorum, kendi cebimden de artık ilaç almıyorum. Ağrılarım tamamen geçti. Ben de Ahmet Beyi herkese tavsiye ederim.

Sümeyye Aydın

Yaklaşık 10 yıldır dayanılmaz Migren ağrılarım ve buna ek olarak her iki Çene eklemi ve Ense Ağrılarım mevcuttu. Gece diş sıkması sorunu da yaşıyordum. Birçok tedavi yöntemi denedim fakat ağrılarım bir türlü geçmedi. EN son Dr Ahmet Bey’e geldim. Bana bir takım enjeksiyonlar uyguladı, ek olarak çene eklemime de enjeksiyonlar uyguladı. Tedavi sonrasında artık ağrılarım kalmadı, ilaç kullanmıyorum. Çene eklemi ağrım da kalmadı,gece diş sıkmalarım da azaldı. Ahmet Beye teşekkürler. Baş ağrısı olan herkese kendisini öneririm.