Tedavi Süreci

Öncelikle yerimiz İstanbul’da.
Toplamda 4 seans tedavi öneriyoruz.

Uyguladığımız TEDAVİ SOLÜSYONU enjeksiyonlarını kişinin şikâyetlerine göre baş, boyun ve sırt bölgelerine İĞNE ENJEKSİYONLARI ile vermekteyiz. Enjeksiyon yerlerinde Şişlik dışında tedavimizin bir yan etkisi yoktur. Bu şişlikler de birkaç gün sonra iz bırakmadan tamamen geçmektedir.

Ayda 1 kez olmak üzere 3 seans ve 3. Seanstan 6-9 ay sonra da ek olarak 4. Seans tedavi de öneriyoruz. İlk seanstan sonra tedavinin etkinliğini görmeye başlıyoruz. İlk seans sonrasında ağrının şiddeti, süresi ve sıklığı azalmaya başlıyor. 3 ve 4. Seanstan sonra da çoğu hastamız düzeliyor ve ilaçlarını da tamamen bırakıyorlar.

Seans sırasında iğne enjeksiyonlarının az hissedilmesi amacı ile isteğe bağlı olarak hastalarımıza SEDASYON ANESTEZİSİ uygulamaktayız.

1 seans tedavi süresi 2 saate yakın sürmektedir.

Tedavimiz Nöral Terapi, Kuru iğneleme, Akupunktur, Botoks, Hacamat, Biyorezonans, Radyofrekans, Sinir Blokajı, Tetik nokta, GON, ameliyat vs değildir. Tedavimiz tamamen APAYRI BİR TEDAVİ olup MİGREN de ve diğer KRONİK BAŞ AĞRISI rahatsızlıklarında EN ETKİLİ tedavidir.

Tedavimiz İĞNE ENJEKSİYONLARI ile uygulanmaktadır.

İstanbul Özel Güngören Hastanesinde tedavimizi uygulamaktayız. Eğer gelecekseniz, Tedaviye tek başınıza gelmemenizi ve yanınızda biri ile gelmenizi öneriyoruz. Tedavi sırasında size birtakım anestezik ilaçlar verileceğinden tedavi sonrası araba kullanamazsınız.

Randevu sistemi ile çalışmaktayız.

Randevu için 0532 511 5792 nolu telefonu arayabilirsiniz.

1 ay ara ile ortalama 3 seans ve 3. Seanstan 6-9 ay kadar sonra da 4. Seans tedaviyi öneriyoruz. (TOPLAMDA 4 SEANS)