Hemikrania Kontinua

En az 3 ay boyunca sürekli olarak, yüzünüzün ve başınızın aynı tarafında, kısa bir süre için bile kaybolmayan ağrınız varsa, başka bir durumdan da kaynaklanmıyor ise HEMİKRANİA KONTİNUA tanısı konulabilir.

Ayrıca baş ağrısının aynı tarafında gözde kızarıklık veya yırtılma, gözde ağrı, burun akıntısı veya tıkanıklığı, mide bulantısı-kusma, sarkık göz kapağı, terleme veya yüz kızarması atakları da olur. İndometazin adlı ilaç ile ağrının geçmesi tanıyı koymaya yardımcı olur.

Belirtileri benzer olduğundan KÜME BAŞ AĞRISI ve KRONİK MİGREN ile karıştırılabilir. İNDOMETAZİN, Hemikrania Kontinua için tercih edilen tedavidir. Bunun yaninda MELATONİN ve TOPİRAMAT’a da yanıt verebilir. Bu ilaclar doktor kontrolünde alınmalıdır.

MİGREN ve KRONİK BAŞ AĞRISI rahatsızlıklarına çözüm sunuyoruz. MİGREN TEDAVİ SOLÜSYONU enjeksiyonları ile uygulanan tedavimiz ile MİGREN rahatsızlığından KALICI olarak kurtulabilirsiniz. Uyguladığımız tedavi sonrasında hastalarımız düzelmekte ve ilaçlarını da tamamen bırakabilmektedir.

Tedavimiz ALTERNATİF bir tedavi yöntemidir. Bize genelde Kronik Baş Ağrısı ve Migreni olan diğer tedavi yöntemlerinden fayda görmemiş ve artık ilaç kullanmak istemeyen hastalar başvurmaktadır.